KONST / Litografier / Färglitografi 14278132
nr 1427 8132
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
"Mäster Mikaels gata". Signerad, numrerad 95/325. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Färglitografi, bildmått: 48,5x32 cm, yttermått inklusive ram: 63x45
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:16:02
200 kr
300 kr
500 kr
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa